Kalejdoskop 2022:GIBOGIB plesna produkcija

GIBOGIB plesna produkcija

V sklopu Kalejdoskopa se bodo prestavile plesne skupine Pionirskega doma, KUD Qulenium in gostje.

20.06.2022

foto: Matija Lukić

Edinstvene zgodbe, ki so nastajale tokom leta pri posameznikih in skupinah, bodo odplesane v vsej svoji veličini danega trenutka, pod mentorstvom Ane Romih, Urške Medved in Saše Lončar.

 

Petek, 24. junij 2022, 18.00, Slovensko mladinsko gledališče, zgornja dvorana, vstop je prost

 

1. RADOVEDNA

Mija Lušić

Mentorica in koreografinja: Saša Lončar

2. BORDIBOR

Plesna skupina Kalčki

Plešejo: Ana Tereza Perko, Mila Bijukić Grabar, Mila Gačić, Roza Hočevar, Rubi Hočevar, Vida Kosmač

Mentorica in koreografinja: Urška Medved

Kostumografija: Urška Medved

3. Z VETROM

Mila Vute

Mentorica: Saša Lončar

4. Stolovščina PU žarkih kamnov

Plesna skupina Kiče

Plešejo: Brina Jeraj, Emma Galijaš, Jurij Širca, Linda Ter- Organesyan, Mila Golubović, Raj Berk, Reka Vreča Stepan, Rudi Perinčič, Tara Knežević, Tine Avdić, Dimitra Alfirević Srhoj, Mija Lušić

Mentorica in koreografinja: Saša Lončar

Kostumografija: Urška Medved

5. PREMAGAN UROK

Plesna skupina Gible

Plešejo: Hana Kozina Balantič, Mila Vute, Mina Jelkić, Ruj Šalamun, Carna Salamun, Eva Hoffritz, Roza Andolšek

Mentorici: Ana Romih in Saša Lončar

Koreografinja: Saša Lončar

Kostumografinja: Urška Medved

6. B SE DA! DA SE B!

Ema Sirotić

Mentorica: Ana Romih

7. NOTRANJI GLAS

Plesna skupina Đuske

Plešejo: Eva Moškon, Tisa Praprotnik, Jasna Slaček, Petruša Koželj, Katja Kušar, Urša Strehar Benčina

Mentorica in koreografinja: Ana Romih

8. PREPUST(I)NA

Lana Kariž Meško

Mentorica: Saša Lončar

9. NAPLAVNINA

Ivana Kocutar

Mentorica: Maja Delak

SVŠGUGL - Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana

10. VLEČEM ČRTO

Plesna skupina Mana

Plešejo: Neža Jeličič, Ernestina Lea Kos, Zarja Telič Kovač

Mentorica in koreografinja: Jelena Oleami

Kulturno izobraževalno društvo Plesonoga

11. VRTILJAK

Plesna skupina Qaxis

Plešejo: Ema Sirotić, Kiša Janković, Lara Matos, Larisa Sinovčić, Pika Črnič, Ivana Kocutar, Lana Kariž Meško, Živa Kecelj

Mentorici: Ana Romih in Saša Lončar

Koreografija: Saša Lončar

Kostumografija: Urška Medved

 

 

Produkcija: KUD Qulenium, Pionirski dom - Center za kulturo mladih in gosti

Te strani uporabljajo piškote (cookies). Z uporabo strani soglašate z uporabo piškotov.
Sprejmem